آخرین اخبار
کد خبر: ۲۶۹۱۰
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۰
امام جمعه موقت شیراز:
امام جمعه موقت شیراز گفت: سخنان مقام معظم رهبری باید نقشه راه مسئولان در سال جدید باشد.

به گزارش بسیج فرهنگیان فارس به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدحسن مرادی در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهر اظهار داشت: سخنرانی عمیق مقام معظم رهبری در نخستین روز سال جدید باید نقشه راه تمام افراد در سال جدید باشد.

وی ابراز داشت: سخنان رهبری در واقع یک فراخوان برای افراد جامعه است تا در سال جدید در راستای ارتقای اقتصاد و فرهنگ در سطح اجتماع تلاش کنند.

امام جمعه موقت شیراز گفت: مسئولان باید با اولویت قرار دادن پیام مقام معظم رهبری در سال جدید به مشکلات اقتصادی و فرهنگی در سطح جامعه پایان دهند.

مرادی افزود: اقتصاد مقاومتی بهترین راه برای حل مشکلات اقتصادی، رشد شاخص‌های اقتصادی، رفع بیکاری و رونق تولید در جامعه است.

وی تصریح کرد: عزم ملی و مدیریت جهادی راهکاری مناسب است که مقام معظم رهبری در پیام نوروزی خود برای ارتقای اقتصاد و فرهنگ تبیین فرمودند.

امام جمعه موقت شیراز با اشاره به جایگاه استان فارس به عنوان یک مقصد گردشگری برای مسافران نوروزی خاطرنشان کرد: مسئولان باید شرایطی بسیار مناسب برای مسافران نوروزی ایجاد کنند.

وی ادامه داد: شهر شیراز میزبان زائران بسیاری است و باید شرایطی مناسب برای سفر نوروزی این زائران فراهم شود.

مشاور استاندار فارس در امور روحانیت بیان کرد: با همت مسئولان تمام زیرساخت‌ها برای مسافران و مهمانان نوروزی فراهم شده است.

این مسئول با اشاره به تقارن دهه فاطمیه با نوروز سال جاری ابراز داشت: مردم ایران عاشق اهل بیت(ع) هستند و در گذشته نیز شاهد بودیم که حرمت اهل بیت(ع) را همواره حفظ کرده‌اند.

مرادی اضافه کرد: در ایام نوروز باید حرمت حضرت زهرا(س) حفظ شود و ایام سوگواری ایشان در روزهای آخر تعطیلات مد نظر تمام افراد باشد.

امام جمعه موقت شیراز ابراز داشت: حضرت زهرا(س) حق بزرگی بر گردن مردم ایران دارند و در بسیاری موارد مانند دفاع مقدس شاهد بودیم که 12 عملیات با رمز حضرت زهرا (س) با موفقیت انجام شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: