جمعه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸
berooz
۱۴:۲۶:۲۶
کد خبر: ۲۲۲۸۶
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۲
"نیلوفر پارسا" بازیگر نقش "بیتا توتونچی" در سریال "آوای باران":
بیتا خیلی منفی نیست بلکه دختری لجباز است که از ابتدا در رفاه بزرگ شده و مشابه آن را در جامعه دیده‌ایم.

به گزارش سازمان بسیج هنرمندان فارس ، به نقل از باشگاه خبرنگاران ،بازیگر نقش "بیتا توتونچی" در سریال "آوای باران" گفت: شخصیت واقعی‌ام با "بیتا" بسیار فاصله دارد زیرا به پدر و مادرم احترام زیادی می‌گذارم.
"نیلوفر پارسا" بازیگر نقش "بیتا توتونچی" در سریال "آوای باران" در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون  در خصوص ایفای نقش در این سریال گفت: "حسین سهیل‌زاده" جزء محدود کارگردانانی است که  با ساخت سریالهای خوب همه‌ی بازیگران و هنرجویان کلاس بازیگری را علاقه‌مند به کار خود می‌کند.
 
وی افزود: هنگامی که از انجام  تست بازیگری توسط "حسین سهیل‌زاده" با خبر شدم، پس از مراجعه به دفتر وی برای انجام تست برای  ایفای این نقش انتخاب شدم.


 
وی ادامه داد:  تجربه کوچکی در بازیگری داشتم ولی به طور حرفه‌ای اولین بار است که جلوی دوربین می‌روم.
 
" پارسا" بیان کرد: هنگام انجام تست، از اینکه برای چه نقشی تست می‌دهم، اطلاعی نداشتم ولی بعد "سهیل زاده" مرا  برای نقش بیتا انتخاب کرد.
 
وی در خصوص شخصیت " بیتا"  اظهار داشت: بیتا خیلی منفی نیست بلکه دختری لجباز است که از ابتدا تو رفاه بزرگ شده و مشابه آن را در جامعه دیده‌ایم.
 
وی افزود: "بیتا" دارای رفتارهای بچه‌گانه است و برخی از کارهایش را از روی لجبازی کودکانه  انجام می‌دهد.
 
"پارسا" در خصوص نزدیکی کاراکتر "بیتا" با شخصیت واقعی  خود اظهار داشت: در زندگی شخصی خودم خیلی زیاد به پدر و مادرم احترام می‌گذارم با بعضی از دیالوگ‌های "بیتا" در برخی سکانس ها، با خودم فکر می‌کنم  مگر امکان  دارد یک دختر تا این اندازه بی‌ادب باشد و برخی اوقات از بار منفی این کلمات خسته می‌شوم ولی بازیگرم و باید این نقش را به خوبی ایفا کنم.
 
وی در خصوص کار با "سهیل‌زاده" عنوان کرد: خداروشکر  می‌کنم که  در اولین کار حرفه‌ای‌ام در گروه سهیل‌زاده قرار گرفتم چرا که این گروه بسیار خوب هستند و کار با آنها آرام بخش است.
نام:
ایمیل:
* نظر: