چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹
berooz
۰۵:۵۹:۳۸
کد خبر: ۱۲۲۱۹۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ
افرادی که به دلایل مندرج در اطلاعیه های قبلی در مأموریت اربعین 98 حاضر نخواهند بود
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْن

با سلام و احترام خدمت همکاران محترم

با کمال افتخار از اعلام آمادگی و اشتیاق شما همکاران محترمی که علی رغم اطلاع از شرایط بسیار سخت و خطیر مأموریت خدمت رسانی به زائرین حسینی اربعین 98  در کشور عراق قبول زحمت و اعلام آمادگی فرمودید، به استحضار می رساند به دلیل حجم انبوه متقاضیان جهت شرکت در این مأموریت، و حائز شرایط بودن اکثر همکاران محترم  و با توجه به اینکه مراکز درمانی هم می بایست در آمادگی کامل به مأموریت سازمانی خود ادامه دهند و خللی در مدیریت مراکز وارد نگردد،تصمیم به گزینش افراد از طریق ستاد کمیته اربعین با همکاری مسئولین محترم بیمارستان ها ،مترون،دفتر پرستاری و سایر مسئولین مربوطه شد.
لذا با توجه به ساختار ابلاغی جهت انجام مأموریت چینش ها بر اساس تخصص های مورد نیاز  و ظرفیت موجود صورت گرفته و طبیعتأ و به ناچار بعضی از دوستان از توفیق حضور در این مأموریت باز ماندند.
 در انتخاب دوستان و توزیع عادلانه سهمیه به کل استان نهایت دقت و عدالت صورت گرفته ،به نحوی که تقریبأ از تمامی مراکز دولتی،خصوصی،نظامی،مناطق بسیار دور از مرکز استان در تیم ها حاضر می باشند.
همکاران محترمی که پیام این اطلاعیه بصورت مستقیم و از طریق پیامک سرشماره 6600071005 به آن ها ارسال شده است در گروه های اعزامی نخواهند بود.
لذا ضمن تقدیر و تشکر ویژه از همت و نیت شما جهت اعلام آمادگی حضور در این مآموریت ، عذر ما را پذیرا باشید و انشاالله در مأموریت های بعدی میزبان حضور گرمتان باشیم.

ومن ا...توفیق

سازمان بسیج جامعه پزشکی استان فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: