چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹
berooz
۰۶:۱۵:۴۲
کد خبر: ۱۲۱۹۲۶
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْن

اطـــــلاعیه شماره 2 اربعین

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن

یارَبَّ الحُسَینِ ، بِحَقِّ الحُسَینِ ، اشفِ صَدرَالحُسَینِ ، بظُهورِالحُجَّة


* توجه  :

در ابتدا خواهشمنداست نسبت به صدور گذرنامه اقدام و درصورت داشتن گذرنامه تاریخ اعتبار گذرنامه را بررسی نمایید(حداقل شش ماه پس از اربعین اعتبار داشته باشد)

* با توجه به لغو روادید کلیه متقاضیان می بایست  جهت مجوز خروج از کشور،پس از ثبت نام در سایت بسیج پزشکی و انتخاب جهت اعزام(توجه شود:جهت جلوگیری از هزینه مازاد، پس از اعلام انتخاب شما از طرف کمیته اربعین در سایت سماح ثبت نام نمایید)در سامانه سماح ثبت نام نمایند.(https://samah.haj.ir)

* شرایط سهمیه و افراد اعزامی بر اساس شاخص های مورد نیاز و با توجه به نوع مأموریت و شرایط محل مأموریت تعیین و انتخاب می گردند. 

*به اطلاع کلیه همکاران محترم می رساند  ثبت نام قطعی افراد، پس از بررسی و تصویب درکمیته اربعین و تحویل گذرنامه به ستاد ثبت نام صورت می گیرد.

* تنها از افراد واجد شرایط، ثبت نام قطعی صورت می پذیرد و در صورت تقاضای مازاد بر نیاز، حق گزینش و انتخاب افراد با ستاد ثبت نام کمیته اربعین خواهد بود.

* تنها مرجع رسمی ثبت نام و اعزام تیم های بهداشتی- درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مراسم اربعین حسینی 98 ، سازمان بسیج جامعه پزشکی استان  می باشد.لذا این سازمان در قبال هرگونه ثبت نام و اعزام متفرقه در مراکز درمانی و گروه های مختلف جهادی فاقد مسئولیت می باشد. 

لطفأ پس از تکمیل فرم،کد رهگیری را یادداشت و قبل از ارسال، پرینت فرم رابگیرید.
*توجه:ثبت نام اولیه جهت شناسایی متقاضیان می باشدوبه منزله ثبت نام قطعی نمی باشد.

*پس از اعلام پذیرش قطعی به شما،ثبت نام نهایی و تحویل مدارک همکاران محترم شاغل، با معرفی نامه از کانون بسیج جامعه پزشکی محل خدمت صورت می پذیرد.
( سایر همکاران به کانون مرکزی دانشگاه مراجعه نمایند) 
 
**ارائه مدرک تخصص اعلامی(نوع همکاری) در فرم ثبت نام، الزامی و از پذیرش همکارانی که تخصص ثبت شده در فرم با رشته تحصیلی یا گواهی آموزشی مغایرت داشته باشد،ممانعت به عمل می آید.

ستاد مراسم اربعین حسینی 1398

سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس


" هزینه و تاریخ  رفت و برگشت قطعی ، به زودی و در اطلاعیۀ بعدی اعلام می گردد"

هزینه علی الحساب: دویست هزارتومان (نحوه واریز پس از قطعی شدن مبلغ اعلام می گردد)

تاریخ (احتمالیاعزام ،جهت درج در سامانه سماح:
رفت:جمعه 19 مهرماه 98
برگشت:یکشنبه 28 مهرماه 98

{آخرین مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری پنجشنبه 28 شهریورماه وغیرقابل تمدید می باشد}

پـــــــــــــایان   مهلت ثبت نـــــــــــــــــــــــامنام:
ایمیل:
* نظر: