چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹
berooz
۱۲:۲۰:۰۱
کد خبر: ۱۱۷۸۰۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ
اطلاعیۀ شماره 1 اربعین 98 
اطـــــلاعیه شماره 2 اربعین

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن

یارَبَّ الحُسَینِ ، بِحَقِّ الحُسَینِ ، اشفِ صَدرَالحُسَینِ ، بظُهورِالحُجَّة


شرایط ثبت نام اولیه  اربعین  98:


* توجه  :

*در ابتدا خواهشمنداست نسبت به صدور گذرنامه اقدام و درصورت داشتن گذرنامه تاریخ اعتبار گذرنامه را بررسی نمایید(حداقل شش ماه پس از اربعین اعتبار داشته باشد)

* با توجه به لغو روادید کلیه متقاضیان می بایست  جهت مجوز خروج از کشور،پس از ثبت نام در سایت بسیج پزشکی و انتخاب جهت اعزام(توجه شود:جهت جلوگیری از هزینه مازاد، پس از اعلام انتخاب شما از طرف کمیته اربعین در سایت سماح ثبت نام نمایید)در سامانه سماح ثبت نام نمایند.(https://samah.haj.ir)

* شرایط سهمیه و افراد اعزامی بر اساس شاخص های مورد نیاز و با توجه به نوع مأموریت و شرایط محل مأموریت تعیین و انتخاب می گردند. 

*به اطلاع کلیه همکاران محترم می رساند  ثبت نام قطعی افراد، پس از بررسی و تصویب درکمیته اربعین و تحویل گذرنامه به ستاد ثبت نام صورت می گیرد.

* تنها از افراد واجد شرایط، ثبت نام قطعی صورت می پذیرد و در صورت تقاضای مازاد بر نیاز، حق گزینش و انتخاب افراد با ستاد ثبت نام کمیته اربعین خواهد بود.

* تنها مرجع رسمی ثبت نام و اعزام تیم های بهداشتی- درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مراسم اربعین حسینی 98 ، سازمان بسیج جامعه پزشکی استان  می باشد.لذا این سازمان در قبال هرگونه ثبت نام و اعزام متفرقه در مراکز درمانی و گروه های مختلف جهادی فاقد مسئولیت می باشد. 
باسمه تعالی

شرایط ثبت نام اولیه برنامه خدمت رسانی به زائرین حسینی در مراسم اربعین سال 1398


1-با توجه به مأموریتی بودن سفر و هدف خدمت رسانی بهداشتی و درمانی  به زائرین ، کلیه افراد می بایست دارای تخصص پزشکی ، پیرا پزشکی و یا گواهی آموزش مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی  باشند.


2-  داشتن سلامت جسمی و روانی و مبتلا نبودن به بیماریهای خاص.


3-  پذیرش شرایط کار در سفر کربلا با در نظر گرفتن کمبود امکانات رفاهی، تحمل و قبول سفر و زندگی در شرایط سخت.


4-   مسئولیت هماهنگی شیفت کاری و اخذ مجوز(به مدت 15 روز) از مسئولین به عهده شخص می باشد.


5-  خواهران گرامی همکار در مراسم می بایست محجوب به حجاب اسلامی باشند و کلیه افراد بایستی شئونات اسلامی را رعایت فرمایند.


6-  رعایت نظم و انضباط و حضور به موقع در شیفت و تبعیت از مافوق الزامی است.


7-  از  ثبت نام و اعزام افراد دارای همراه جلوگیری به عمل می آید. (به ویژه خانم های دارای فرزند خردسال ).


8-  اولویت تیم های اعزامی، خدمت رسانی به زائرین می باشدو در صورت فراغت و آزاد بودن در شیفت استراحت ، با هماهنگی مسئول تیم می توانند به زیارت مشرف گردند.


9- سبک و کم حجم بودن وسایل همراه و عدم خرید اضافی و افزایش بار به ویژه در برگشت به دلیل کمبود فضای اتوبوس ها(مسئولیت عدم انتقال بار اضافی مسافران به عهده شخص می باشد).


10-  زمان و هزینه ثبت نام و نحوه دریافت مدارک متعاقباً اعلام می گردد.  


ستاد مراسم اربعین حسینی 1398

سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس


شروع ثبت نام متعاقبأ اعلام می گردد. 

نام:
ایمیل:
* نظر: